Hepsicileriz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsicileriz

Türkiyenin En büyük Hepsi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

O kadın sen miydin ?

YazarMesaj
Bebe'm
Admin
Bebe'm

O kadın sen miydin ? Empty
MesajKonu: O kadın sen miydin ?   O kadın sen miydin ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 8:23 pm

kadının biri çok yaşlıymış çokta çirkinmiş kadın ölecekmiş azrail gelmiş kadın demişki;
-hadi benim canımı al
azrail;
-hayır sen 50 yıl daha yaşayacaksın demiş
kadın buna çok sevinmiş ve estedik ameleyatı yaptırmış ve 50 yaş gençleşmiş ertesi gün arbada giderken kadın ölmüş kadın azraile demişki;
-hani ben 50 yıl daha yaşıyacaktım
azrail;
- ha sen o kadınmıydın bede seni başka bi kadın sanmıştım demiş

orta şekerli kahve
köy ağasının bir kızı var tanımadığı bir genç talip eve gelir kızına karşısına alır haberi verir kızım seni istemeye gelcekler nedersin der kız sorar babaya iyide baba ben talibimi tanımamki nasıl karar vercem baba kızım misafirler gelince kahvenizi nasıl içersiniz diye soracan aday şekerli derse mulayim biri şekersiz derse sert biri der ona göra karar verder gelir misafirler kız sıradan sorar şekerli şekersiz derken aday orta şeker der kız gider mutfağa gelmez allahınemriyle kız istenir baba kızı bekler gelmez baba musade ister birde kızıma sorayım mutfağa gider kızım ne oldu kahveleri getirmedin kararını verdimmi kız babaya derkı baba bana kahveyi şekerli istese mulalim şekersiz derse mulayim dedin bu orta şeker istedi nasıl karar vercem der baba kızına nebileyim kızım adayın dönme olduğunu cevabını verir
https://gruphep-sifanclub.yetkin-forum.com

O kadın sen miydin ?
1 sayfadaki 1 sayfası