Hepsicileriz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsicileriz

Türkiyenin En büyük Hepsi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi kızlarının renkleri...

2 posters
YazarMesaj
BlacK_AnqeL
Admin
BlacK_AnqeL

hepsi kızlarının renkleri... Empty
MesajKonu: hepsi kızlarının renkleri...   hepsi kızlarının renkleri... Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:52 pm

CEMRE NEDEN MAVİ?
Mavinin bana şans getirdiğine ve nazardan koruduğuna inanıyorum.Turkuvazdan tutun laciverte kadar her tonunu beğeniyorum.

GÜLÇİN NEDEN PEMBE?
Çünkü pembenin saçlarıma uyduğunu düşünüyorum.Aslında çok uçuk pembeleri sevmiyorum,canlı renkleri daha çok seviyorum.Mesela yeşilde benim çok hoşuma gidiyor,sevdiğim renkleri giydiğimde kendimi daha iyi hissediyorum.

EREN NEDEN YEŞİL?
Çocukluğumdan beri yeşilin hastasıyım.Küçükken hep ormanda yaşama hayalleri kurardım,orada bir ağaç evim olsun ve orada yaşayayım diye düşünürdüm.Şu anda zaten evime gideen yol bir ormanın içinden geçiyor ve ben çok mutluyum.Yeşili,denizive doğayı çok seviyorum.Sanırım busevgi bana annem den ve anneannemden geçti.Yapısal olarak,yemeklerin,kişiliklerin yaşamın ve herşeyin en doğal olanını seviyorum.

YASEMİN NEDEN MOR?
Mor bana huzur veriyor.Morun her tonunu çok seviyorum.
Yoshy

hepsi kızlarının renkleri... Empty
MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının renkleri...   hepsi kızlarının renkleri... Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:26 pm

payLaşm için saoL

hepsi kızlarının renkleri...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» grup hepsi hangi renkleri ve neden seviyor!???
» hepsi 1
» Grup Hepsi - Yaz Yaz Yaz
» Grup Hepsi Testler!